ARCHÍV KÁZNÍ

Katarína Bačová

Sloboda // 2

Pridajte sa ku spoločnej nedele pre celú rodinu. Tentokrát aj s bonusom ku Dňu matiek. Kázeň si pre nás pripravila Katarína Bačová. Príjemné sledovanie.    

Vypočuť kázeň »
Jaroslav Bača

Sloboda // 1

Pozrite si najnovšiu nedeľu pre celú rodinu. Dnes na tému Sloboda. Pridajte sa ku nám už aj osobne, viac info nájdete na našich webstránkach nižšie.  

Vypočuť kázeň »
Roman Pavlík

Cesta viery // 3

Je tu nedeľa pre celú rodinu. Pokračujeme v sérii CESTA VIERY, tentokrát s hosťom – pastorom Romanom Pavlíkom z AC Turčianske Teplice.    

Vypočuť kázeň »
Jaroslav Bača

Cesta viery // 2

Je tu nedeľa pre celú rodinu. Pekne sa usaďte a pridajte k besiedke, ku chválam a k aktuálnemu posolstvu. Pokračujeme v sérii CESTA VIERY, tentokrát o tempe viery a čo robiť s tým, keď sa vám do života zapletie Hagar. Pozrite si a dozviete sa viac.    

Vypočuť kázeň »
Jaroslav Bača

Cesta viery

Je tu nedeľa spolu pre celú rodinu. Pridajte sa k besiedke, ku chválam a aktuálnemu posolstvu CESTA VIERY na príbehu biblickej postavy Abraháma.    

Vypočuť kázeň »
Jaroslav Bača

CESTOU KRÍŽA //3

Pozrite si ďalšiu nedeľu s programom pre celé rodiny. Pokračujeme v sérii „Cestou kríža“. Tentokrát o prenasledovaní kresťanov a 3 biblických postavách: Štefan, Pavol, Ananiáš.

Vypočuť kázeň »